cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping wholesale nfl jerseys china wholesale jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys for sale cheap jerseys free shipping wholesale nfl jerseys from china cheap nfl jerseys sale cheap nike nfl jerseys china wholesale jerseys free shipping cheap nfl jerseys wholesale wholesale nfl jerseys online cheap nfl jerseys wholesale china jerseys wholesale cheap coach handbags outlet authentic designer handbags cheap coach handbags outlet cheap coach purses outlet discount coach bags coach bags sale coach purse outlet cheap real coach purses coach handbags sale online coach purse outlet michael kors outlet online store cheap michael kors bags cheap michael kors purse michael kors factory outlet online cheap michael kors handbags cheap michael kors purses michael kors bags outlet online cheap michael kors purse michael kors handbags discount

 

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

 

 

 

Binalarımızın , villalarımızın bahçe girişlerinde bulunan yana kayar demir kapılar için veya çift açılır (90 derece) demir kapılar için Alman malı Sommer motorlarını güvenle kullanabiliriz. Yana kayar bahçe kapısı sistemlerinin ağırlığına ve büyüklüğüne göre Sommer yana kayar motorlardan uygun olanı kullanmamız mümkündür. Ağırlığı çok fazla olmayan yaklaşık 600 kg'a kadar olan yana kayar kapılar için Sommer'in Yana kayar Gator modeli mevcuttur. Bu motor sessiz çalışması ve kolay montajıyla büyük avantaj sağlamaktadır. Biraz daha büyük kapılarda ağırlığı 600kg ile 1200 kg arasında olan yana kayar demir bahçe kapısı sitemlerinde Sommer'in SM40 motorları kullanılmaktadır.

Bu Gator ve SM40 Sommer motorlarını gerektiğinde seksiyonel kapı panelleriyle birlikte kullanrak depo, fabrika,hangar, atölye gibi girişlerde panelleri yana kaydırmak suretiylede kullanabilmekteyiz. Bu bahçe kapısı sistemlerindeki kenar detay çözümleri tamamıyla Sommer teknolojisi sayesinde kusursuz olarak çözülmüştür. Girişlerdeki çift açılır (90 derece) bahçe kapıları iki kanat kapıların açılmasında Sommer'in Twist 200 E modelini kullanırken daha ağır çift açılır kapılar için Sommer'in Twist XL modeli kullanılmaktadır. Sommer yana kayar ve çift açılır bahçe kapısı motorları müşterimizin isteği üzerine vidalanaka veya kaynak yapılarak monte edilebilir. Sommer motorlarının gövdesi yüksek kalitede paslanmaz çelik ve alüminyumdan oluşmuştur. Buz yağ sekmenleri paslanmaz çelikden imal edilmiştir. Bahçe kapısı motorlarının her birinde otomatik kuvvet ölçer, ayarlı soft akis mevcuttur. Sommer Alman malı bahçe kapısı motorları -40° ile +70° derece hava aralığında kusursuz olarak çalışmaktadır. Bahçe kapısı modellerimizin her modeli uzaktan kumanda ve buton ile kullanıldığı gibi elektrik kesilmesi durumlarda manuel konuma geçirilerek kolayca açılıp kapatılabilinir.

Twist 200 E modelini ve Twist XL modelini istendiğinde çift kanat istendiğinde tek kanat olarak kullanabiliriz. Bütün Sommer bahçe kapısı sistemlerimizde Fotosel ve Flaşör montaj setinin içerisinde mevcuttur. Uzaktan kumanda ise dört kanallı veya iki kanallı olmak üzere iki çeşit olup müşterilerimiz birden fazla kapılarını açmaya çalıştıklarında tek bir kumandayla rahatça halledebilirler. Ayrıca araçlarında bulunan Home Link sistemiyle de bahçe ve ev kapılarını araçlarından açmaları mümkündür. Bu sistem Türkiye'de yalnızca Sommer sistemiyle uyumlu olarak çalışmaktadır. Sommer yana kayar bahçe motorları piyasadaki muadillerine göre güçlü aşınmasız uzun süre dayanıklı ve şık görünüme sahiptir. Bahçe kapısı motorlarımızın hepsini mevcutta bulunan kapılarınıza taktırarak rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca Bariyer eğimli yerlerde bulunan bahçe kapılarınız için Yalnızca Sommer teknolojisine ait olan eğimli kapı menteşesi sayesinde hiç sıkıntı yaşamadan kapınızı açıp kapayabilirsiniz.

 

Discount Nike Air Max 2016 Shoe Cheap New Balance Shoes 574 Singapore Online Shop Cheap Nike KD 8 Kevin Durant buy cheap NIKE blazers online adidas Ultra Boost Adds Colorways Where to Buy Adidas NMD adidas y 3 Nike Free Run 5 shoes Nike Air Max 2014 Flyknit cheap Nike Internationalist 83 Women Running shoes discount Curry MVP Shoes online US Hot sale Adidas Ultra Boost Running Shoes Buy Cheap Adidas Superstar Air Max 2016 Sale Online Buy Ray Ban Men Sunglasses Buy Stephen Curry MVP for cheap mens air jordan shoes eBay Nike Free Run 3 sale Nike Free Run 3 running shoes Nike Free Run 5 Promotion