cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping wholesale nfl jerseys china wholesale jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys for sale cheap jerseys free shipping wholesale nfl jerseys from china cheap nfl jerseys sale cheap nike nfl jerseys china wholesale jerseys free shipping cheap nfl jerseys wholesale wholesale nfl jerseys online cheap nfl jerseys wholesale china jerseys wholesale cheap coach handbags outlet authentic designer handbags cheap coach handbags outlet cheap coach purses outlet discount coach bags coach bags sale coach purse outlet cheap real coach purses coach handbags sale online coach purse outlet michael kors outlet online store cheap michael kors bags cheap michael kors purse michael kors factory outlet online cheap michael kors handbags cheap michael kors purses michael kors bags outlet online cheap michael kors purse michael kors handbags discount

BARİYER SİSTEMLERİ

 

Binalarınızın , villalarınızın, otel, motel ve işyerlerinizin kısacası her türlü binanızın girişinde Alman malı Sommer bariyerleri güvenle kullanabilirsiniz.

Sommer bariyerler yerleştirilecekleri yer konumuna göre 3m-4m-5m-6m kol boyuna sahiptir. Ayrıca tavan yüksekliği yetersiz olan kapalı garaj içlerinde kullanıldığında kırık kol aparatı takılarak bariyerinizin kolunun kırık bir şekilde açılıp kapanmasında hiçbir sorun olmamaktadır. Her iki kol şeklinde çalışmada da problemsiz bir şekilde Sommer bariyerler üstün alman teknolojisinin gücünü göstermektedir.

Firmamız teknik ekibinin yapacağı keşif sonucunda müşterimize uygun olan Sommer Bariyer belirlenerek öneride bulunulur ve montajı yapılır. Montaj yerine göre kolun karşısına ayak konulabileceği gibi gerekli olursa veya istenirse ayak yerine baston ayak da kolun ucuna takılabilir. Bazı müşterilerimizin özel isteği üzerine kolun alt ve üstüne aydınlatma yerleştirilebilmektedir. Hatta istenirse kolun altına zincir veya plastik etek de yerleştirilebilmektedir.

Sommer Bariyer sessiz çalışması ve kolay montajıyla büyük avantaj sağlamaktadır. Sommer Bariyerlerinin gövdesi yüksek kalitede paslanmaz çelik ve alüminyumdan oluşmuş olup -40° ile +70° derece hava aralığında kusursuz olarak çalışmaktadır.

Sommer Bariyerlerin her modeli uzaktan kumanda ve buton ile kullanıldığı gibi elektrik kesilmesi durumlarda manuel konuma geçirilerek kolayca açılıp kapatılabilinir. Bütün Sommer Bariyer modellerinde Fotosel ve Flaşör montaj setinin içerisinde mevcuttur. Uzaktan kumanda ise dört kanallı veya iki kanallı olmak üzere iki çeşit olup müşterilerimiz birden fazla kapılarını açmaya çalıştıklarında tek bir kumandayla rahatça halledebilirler. Ayrıca araçlarında bulunan Home Link sistemiyle de girişlerindeki bariyerlerini açabildikleri gibi ev kapılarını da araçlarından açmaları mümkündür. Bu sistem Türkiye’de yalnızca Sommer sistemiyle uyumlu olarak çalışmaktadır.

Sommer Bariyerleri piyasadaki muadillerine göre güçlü aşınmasız uzun süre dayanıklı ve şık görünüme sahiptir.

 SOMMER BARİYER ÖZELLİKLERİ

? 3 mm Çelik gövdeden oluşmaktadır.
? En ekonomik şekilde açılıp kapanır.
? Hızlı açılma ve kapanma özelligiyle site, apartman, işyeri gibi vb. yerler için pratik kullanım saglar.
? Montajı kolaydır.
? Sommer bariyer 3-4-5-6 m kol taşıma kapasitesine sahiptir.
? 24 VDC Motorla çalışmaktadır.
? Ayrodinamik kol yapısı sayesinde rüzgara daha iyi direnç gösterebilecek şekilde tasarlanmıştır.
? Duyarlı yapıya sahip kontrol paneli sayesinde olabilecek sıkışmaları algılayabilir örnegin kol üzerine birisi oturursa start verildiginde kolu hafif yoklar ve stop eder.
? Açıldıktan sonraki kapanma süresi ayarlanabilmektedir.
? Gerektiğinde kollar ortadan katlanabilir olmaktadır.
? Aşagı inerken fotosele girilmeden kol bir cisme çarparsa durur ve geri açılır.
? Emniyet fotoseli sayesinde kol altında bir cisim varken kapanma yapmaz.
? Motor ve redüktörün verimliliği için yavaş kalkış ve yavaş duruş fonksiyonu özelliğine sahiptir.
? Motorun çalışma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür.
? Uzaktan kumanda ve butonla çalışabilmektedir.
? Bariyerlerimiz Sommer güvencesi altındadır.
? Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır,
? Homelınk sistemiyle uyumludur.

 

 

 

 

Kobe 11 For Sale 2016 Cheap Oakleys Outlet Online For Sale Nike Men's Air Max Tailwind 8 Running Sneakers Men's adidas nike roshe run shoes eBay Oakley Sunglasses Discount Sale nike air max flyknit for sale cheap Nike Internationalist 83 Nike air max 2017 Release Date New Balance Outlet Shoe Store adidas yeezy ultra boost shoes Asics Mexico 66 Slip on News about Adidas Ultra Boost Asic Gel Lyte Cheap Prices and Huge Selection Nike Air Max Tailwind 8 Running Shoe for sale kobe 11 in Shoes for Men Kobe Bryant 11 Nikes Nike Free Run 5 Shoes Sale kevin durant 8 performance reviews adidas nmd runner for sale